Prekių pirkimo - pardavimo taisyklės

Prekių užsakymas

Norėdami pirkti prekes, pirmą kartą privalote  įvesti reikalingus rekvizitus.
Suformavus prekių užsakymą, reikės pasirinkti pristatymo bei mokėjimo būdus.

Suvedus visą reikiamą informaciją, turėsite patvirtinti užsakymą.

Patvirtinus užsakymą, į Jūsų nurodytą elektroninį paštą bus išsiųstas pranešimas apie užsakymo gavimą.
Užsakymas pristatomas per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Prekių pristatymas

Lietuvoje prekės gali būti pristatytos Jūsų nurodytu adresu paštu ar paštomatu. Pristatymo kaina Lietuvoje 3 EUR. Jei užsakymas viršija 100 EUR, pristatymas nekainuoja. 

Lietuvoje prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Prekių pristatymo dieną Jūsų nurodytu telefono numeriu bus išsiųstas pranešimas .

Dėl pristatymo į kitas ES šalis, pristatymo kainos, būdo ir terminų rašykite staida@kaunas.init.lt.

Prekių priėmimas

Atsiimant siuntą, pirkėjas privalo:

  1. Patikrinti ar ant pakuočių yra nurodytas Jūsų adresas ir pakuočių numeriai atitinka siuntų pristatymo lape nurodytus pakuočių numerius. 
  2. Apžiūrėti gautas pakuotes. Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos ar kitaip nepažeistos.

Jeigu pristatoma siunta yra pažeistoje pakuotėje, jos nepriimkite, pašto darbuotojui nurodydami iš karto ją gražinti Fomika.lt  prekės techninės būklės patikrinimui. Nesilaikius šių instrukcijų, Fomika.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą. Daugiau informacijos dėl prekių, pirktų fomika.lt elektroninėje parduotuvėje  grąžinimo, keitimo ir garantinio aptarnavimo, galite gauti kreipdamiesi el. paštu staida@kaunas.init.lt.

Prekių grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu staida@kaunas.init.lt. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Fomikas.lt  įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo remiantis galiojančiu LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.

Pirkėjas gali grąžinti su originaliu nepažeistu įpakavimu, nesugadintą, nenaudotą, nepraradusią prekinės išvaizdos prekę. Grąžinamą prekę prašome saugiai supakuoti, ant siuntos užrašyti "GRĄŽINIMAS", taip pat grąžinti pirkimo dokumentą, laisvos formos prašymą grąžinti prekę su nurodyta grąžinimo priežastimi bei banko sąskaitos numerį, į kurį reikėtų pervesti grąžinamus pinigus.

Garantuojame sumokėtos vertės grąžinimą per 14 dienų nuo grąžinimo arba pakeitimą kitomis prekėmis, tačiau kokybiškų prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Taip pat už grąžinamos kokybiškos prekės išsiuntimą atgal sumoka pirkėjas.

Prekės grąžinamos adresu: UAB "Staida",Baltijos g.104-31 Kaunas LT 48216 Išlaidų patirtų už neatsiimtą siuntą iš paštomatų ar pašto, bei siuntos grąžinimo išlaidų suma iš grąžinamos užsakymo sumos išminusuojama ir nekompensuojama. Pirkėjams, kurie pasirenka apmokėjimą banko kortele, tačiau siuntos neatsiima, sąskaitą už pristatymo metu patirtas siuntimo ir grąžinimo išlaidas gaus nurodytu elektroniniu paštu.  

 Papildoma informacija

Prekių kataloge esančios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reikėtų remtis svetainėje pateikiamos prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su mumis el. paštu staida@kaunas.init.lt.